Схеми та набори для вишивання від ТМ "Марічка"!

 
 
ТМ "Марiчка" - відома торгова марка, яка спеціалізується на виробництві товарів для вишивання бісером та стрічками, наборів для вишивання бісером  ікон та картин, а також наборів для вишивання стрічками.

Головним видом нашої продукції є схеми для вишивання бісером. Схема для вишивання нанесена на атлас, продубльований двома шарами флізеліна. Також ТМ "Марiчка" виробляє набори для вишивання бісером, які комплектуються атласною тканиною зі схемою для вишивки, чеським бісером Preciosa, голкою, інструкцією. Ще один вид нашої продукції - набори для вишивки стрічками в які входить все необхідне для створення справжнього витвору мистецтва: якісна тканина-габардин зі схемою, голки для вишивання стрічками та бісером, атласні стрічки, бісер, а також проста інструкція по вишивці, в якій розбереться навіть новачок. Новий вид продукції - набори для вишивання нитками в техніці "декоративні шви" і "лонгстіч". У набори входить: тканина-габардин з нанесеним фоном і схемою, голки для вишивання, органайзер з нитками-муліне Bestex, а також детальна інструкція по вишивці.

Весь асортимент продукції від ТМ "Марiчка" ви можете подивитися в Каталозі. Ви можете слідкувати за нашими новинками, які скоро з'являться у продажу, в Анонсах . Наші набори та схеми для вишивки бісером можна купити в багатьох рукодільних магазинах . Пишіть нам свої пропозиції на електронну пошту або через форму зворотного зв'язку.

ТМ "Марiчка" надає вигідні умови співпраці і завжди рада новим партнерам !