Вишивання нитками: техніка декоративні шви

В даному майстер-класі ми покажемо, як за допомогою нескладних вишивальних швів Ви зможете створити неповторну красу! Ці шви використовуються в наших нових наборах для вишивання "декоративними швами".

Прямий стібок

Виведіть голку на лицьову сторону в початок умовного позначення, потім виведіть голку на виворітну сторону, утворюючи одиночний стібок необхідної довжини.

 

Стебельчатий стібок

Зробіть "прямий" стібок, потім поверніться назад на півстібка, виведіть голку на лицьову сторону і знову зробіть "прямий" стібок. Продовжуйте таким чином уздовж надрукованого контуру. 

 

Петельний стібок

Виведіть голку на лицьову сторону, сформуйте з нитки петельку і виведіть голку на виворіт в тій же точці. Виведіть голку на лицьову сторону всередині петлі. Закріпіть петлю маленьким стібком, виведіть голку з ниткою зовні петлі. 

 

Тамбурний шов
 
"Тамбурний" шов складається з ланцюжка петель, які виходять одна з одної. Замість закріпа, як в "петельному" шві, у вершини попередньої петлі починається наступна петля.

 

Обметочный шов

Виведіть голку з ниткою на лицьову сторону, сформуйте петлю, як при виконанні "петельного" шва. Нитка повинна бути під голкою. Виведіть голку з ниткою через петлю на лицьову сторону, підтягніть нитку. Продовжуйте виконувати стібки аналогічним способом.

 

Стібок "гладь"
 
Цей шов складається з "прямих" стібків, щільно прилягають одна до одної. Напрямок стібків може бути будь-яким. При вишивці "гладдю" швом голка з виворітного боку проходить по всій ширині візерунка, тобто виворіт повторює лицьову сторону.