Вишивка стрічками: скручена троянда

Об'ємні троянди зі стрічок, мабуть, найефектніші вишиті квіти! Композиції з трояндами виглядають дуже багато. У цьому майстер-класі ми вам покажемо і розповімо весь процес скручування і пришивання троянди на прикладі набору для вишивання стрічками НЛ-4017 "Троянди та ромашки".

Для створення цієї троянди вам знадобляться: атласна стрічка, голка для вишивки стрічками, нитка в тон стрічці (чорна нитка взята для наочності майстер-класу), тонка голка, ножиці. Роза виконується в два етапи: спочатку скручується серединка троянди, потім вона пришивається на тканину в зазначеному місці і обшивається "прямими" стежками.

вышивка лентами

Візьміть 20 см стрічки, відступите від краю 3 см і зігніть стрічку під кутом 90градусов.

вышивка лентами

Починайте скручувати серединку, щільно скатайте короткий край стрічки, щоб вийшов бутон троянди.

 вышивка лентами

Закріплюємо серединку, що в нас получилась, біля основи ниткою в тон стрічці (чорна нитка взята для наочності!)

вышивка лентами

Відігніть довгий край стрічки назад і вниз, зробіть один оборот навколо вашої серединки.

вышивка лентами вышивка лентами

Візьміть голку з ниткою і прошийте біля основи всі шари стрічки.

вишивання стрічкою

Потім знову відігніть назад і вниз довгий край стрічки, зробіть один оборот стрічкою навколо серединки троянди. І знову закріпіть ниткою біля основи отримані пелюстки.

вишивання стрічками

Коли ви отримаєте троянду бажаного розміру - закріпить біля основи всі пелюстки ще раз, обріжте зайву стрічку. Для надійності можна навіть припалити стрічку запальничкою, щоб стрічка не розшаровувалася. Серединка троянди готова, можна пришивати її до схеми у вказаному місці! Нахиліть троянду вправо, закріпіть в цьому положенні її ниткою.

вишивання стрічкою

Візьміть 30 см рожевої стрічки, вставте в голку для вишивки стрічками, зав'яжіть плаский вузол. Виведіть стрічку з голкою на лицьову сторону біля пришитої серединки. Виконуйте прямі стібки рожевою стрічкою навколо пришитої серединки троянди. Сильно не затягуйте стрічку, пелюстки повинні вийти об'ємними.

вишивання стрічками

Коли всі прямі стібки, зазначені на схемі, вишиті, виведіть голку зі стрічкою на виворіт. Закріпіть стрічку ниткою, пришийте її до сусідніх стежків на вивороті. На лицьовій стороні вушком голки підійміть вишиті "прямим" швом пелюстки троянди, так вони будуть виглядати реалістично. Таким самим чином вишиваються троянди в наборах НЛ-4005 "Троянди й бузок", НЛ-3026 Розкішні троянди.