Новини

Новинки від 12.10.2017
Довгоочікувані новинки, цілих 24 штуки, і всі різні!
Величезний полиптих, що складається з 5 частин РКП-1016 Ранковий променад
Дві косметички, набори для вишивки декоративними швами: Лугові квіти і Полуниця. 
Дві схеми для вишивки в криволінійної техніці: РКК-029 Яскрава сова і РКК-030 З Україною в серці!
Символ 2018 року - РКП-4-071 Веселе цуценя! Формат А4 - доповнить нашу колекцію Овечки, Коники, Мавпочки))
А також 9 схем традиційного А3 формату для вишивки бісером різної тематики
Фотозвіт з виставки HandMade EXPO 2017
ТМ Марічка традиційно брала участь в осінній рукодільній виставці HandMade EXPO 2017, яка проходила у Києві, в Міжнародному виставковому центрі з 28.09 по 30.09.2017.
На виставці ми представили свої новинки: набори для вишивання стрічками подушок і косметичок, вишиті та оформлені нові набори і схеми. На стенді все 4 дні проводилися майстер-класи з вишивки стрічками, гладдю, декоративними швами.
Також на виставці були присутні більше 300 торгових марок товарів та матеріалів для всіх традиційних і сучасних видів рукоділля, творчого хобі та дитячої творчості від головних українських і зарубіжних виробників. Кожна рукодільниця могла знайти товари для своєї творчості!
  
 
Повний фотозвіт шукайте тут
І до нових зустрічей!
Новинки літа 2017
Чотири набора для вишивки косметичек бісером. У наборі тканину з нанесеним фоном і схемою, підкладкова тканину, змійка, бісер, докладна інструкція по вишивці і зшивання вироби.
Чотири набора для вишивання стрічками подушок. У набір входить: тканина для лицьової сторони з нанесеним фоном і схемою для вишивки, тканина для задньої частини подушки, стрічки, муліне, голки. Наповнювач в набір не входить!
Набір для вишивання стрічками НЛ-3055 Польовий букет з конюшиною
Три ікони формату А4 для вишивання в криволінійної техніці
Три іменних ікони в трьох форматах (А4, А5, А6) - Ніна, Аркадій, Максим
Схема для кругової вишивки Лев і дві парних схеми А2 формату
День незалежності України
Вітаємо всіх з Днем незалежності України, який відзначається 24 серпня. У зв'язку з державним святом колектив ТМ "Марiчка" вихідний 24.08 і 25.08.
У цей період всі замовлення приймаються, але не обробляються! Обробка і відвантаження замовлень почнеться в понеділок, 28 серпня 2017 года!
Чекаємо на ваші замовлення!
Новинки від 02.08.2017

Колектив ТМ Марічка вийшов з відпустки і відразу радує своїх клієнтів новинками! Набір для вишивання стрічками НЛ-3054 Квітковий килим, схеми для вишивання бісером в криволінійної техніці ікон: Архангел Михаїл, Архангел Гавриїл, Нев'янучий цвіт. І 11 нових схем для вишивання бісером картин найрізноманітнішої тематики.